Coral Gables-Coconut Grove - Malgorzata Sadowska
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  metra katrorë
  Adresa e pazbuluar

  Listing Courtesy Of: Worth Property Group & Associates, Michelle Paduda
  I ri - 1 023 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  16593 NW 16 ST, Pembroke Pines, FL 33028

  Listing Courtesy Of: AAA Realty Group INC, Chuck Bonfiglio
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  1 bd
  1 ba
  metra katrorë
  ac
  4143 N Ocean Blvd #104, Fort Lauderdale, FL 33308

  Listing Courtesy Of: Crincoli Real Estate Inc., Mary Crincoli
  I ri - 77 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2 ba
  metra katrorë
  9310 SW 23rd St #4004, Davie, FL 33324

  Listing Courtesy Of: AAA Realty Group INC, Chuck Bonfiglio
  I ri - 367 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2 ba
  metra katrorë
  8219 Summerbreeze Lane, Boca Raton, FL 33496

  Listing Courtesy Of: RealVantage Real Estate Corp., Ronald Panizzi
  I ri - 71 orë
  Open House
  Tur Virtual
  1 bd
  1 ba
  metra katrorë
  660 Cypress Club Way #L, Pompano Beach, FL 33064

  Listing Courtesy Of: RE/MAX First, Fanny King
  I ri - 767 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  2430 Pierce St, Hollywood, FL 33020

  Listing Courtesy Of: Ajuni Properties LLC, Maria Alexandra Ciolcan
  I ri - 1 443 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (49d)
  2 bd
  2 ba
  metra katrorë
  2005 SE 10TH AV #409, Fort Lauderdale, FL 33316

  Listing Courtesy Of: Castelli Real Estate Services, Frank Rubino
  I ri - 783 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  2 bd
  3 ba
  metra katrorë
  15051 Royal Oaks Lane #202, North Miami, FL 33181

  Listing Courtesy Of: Partnership Realty Inc., Marlene G Tamayo
  I ri - 1 323 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  2827 Mckinley St, Hollywood, FL 33020

  Listing Courtesy Of: Balistreri Real Estate Inc, Diana Fairbanks
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Malgorzata Sadowska
  Numri i licencës: 3313909

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  bq2qfl2uvn2l7cm9dtt0
  Coral Gables-Coconut Grove
  550 Biltmore Way PH2 A-B
  Zyrë

  Malgorzata Sadowska
  Real Estate Agent 3313909
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.